Titles you rated
SicarioRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Children of MenRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 1.5
MotherRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0