Titles you rated
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 5.0
Shaman KingRated ★ 4.0- DURARARA!! x 2 (Shou)Rated ★ 5.0
- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.0
Terror in ResonanceRated ★ 2.5
Digimon TamersRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 3.5
Free!Rated ★ 1.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 5.0- Durarara!! Season 1Rated ★ 5.0
- Daily Lives of High School BoysRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Shaun the Sheep: Adventures from Mossy BottomRated ★ 3.0