Series
Ratings
38
Capital ScandalRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 2.5
Hello! My LadyRated ★ 2.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 2.0
Miss MermaidRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 1.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0- New NonstopRated ★ 3.0
- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 3.0
NonstopRated ★ 4.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.0