Movies
Ratings
3164
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 1.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 0.5
Hi.5Rated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
NocturnalRated ★ 1.0
Lilo & StitchRated ★ 2.0
The PactRated ★ 1.5
The MatchRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Cells at Work!Rated ★ 0.5
HustleRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.5