Titles you rated
ElementalRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
SpencerRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
CracksRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5