Titles you rated
Hidden FaceRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.0
The AnchorRated ★ 3.0- Notes from the UnknownRated ★ 3.5
VictoryRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.0
Mission: CrossRated ★ 4.0
Horror StoriesRated ★ 1.0
Don't ClickRated ★ 1.0
EpitaphRated ★ 1.5
Dog DaysRated ★ 2.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0- FriendshipRated ★ 2.0
Another ChildRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
Single in SeoulRated ★ 3.5
Lump of SugarRated ★ 3.0