Movies
Ratings
128
JumanjiRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Righteous TiesRated ★ 1.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 1.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 1.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 1.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 5.0
FluRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0