Titles you rated
The Human VoiceRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 4.0
Parallel MothersRated ★ 3.5
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 4.5
ScoopRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
The BirdsRated ★ 4.0
Willy Wonka & the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Monsieur Hulot's HolidayRated ★ 4.5
Carmine Street GuitarsRated ★ 4.0
The Adventure of a Hard DriveRated ★ 2.5
Petite MamanRated ★ 4.0
Fantastic PlanetRated ★ 3.5
Irma VepRated ★ 3.5
Art Museum by the ZooRated ★ 3.5
Rendezvous in ParisRated ★ 4.0