Titles you rated
Better Late Than SingleRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 5.0
Resident PlaybookRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
ShōgunRated ★ 0.5
First LoveRated ★ 0.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 0.5
Hellbound Season 1Rated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 0.5
Narco-SaintsRated ★ 0.5
Pachinko Season 1Rated ★ 0.5
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0- Money Heist Season 5Rated ★ 0.5
D.P.Rated ★ 5.0
RatchedRated ★ 0.5
ExtracurricularRated ★ 5.0
Money HeistRated ★ 0.5