Movies
Ratings
303
PenelopeRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5- Miracle of Giving FoolRated ★ 2.5
 
Horror StoriesRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 3.5
Going by the BookRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 2.0
Crows Zero IIRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 3.5
The Good DinosaurRated ★ 4.0
PushRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 4.0