Movies
Ratings
32
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0- OceansRated ★ 2.0
Saw VIRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 2.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 2.0
ShutterRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
The ProtectorRated ★ 2.0
BlindRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 2.0