Titles you rated
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
My MisterRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5- Toy Soldiers 2Rated ★ 1.5
- Toy SoldiersRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
My Little Television V2Rated ★ 2.5
My Little TelevisionRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.5