Series
Ratings
20
Crime SceneRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 5.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
SignalRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 2.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 0.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0