Titles you rated
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Azur & Asmar: The Princes' QuestRated ★ 4.0
Set Me FreeRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 2.0
The MercilessRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.5
WatchmenRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
CarolRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.0
Memories of the SwordRated ★ 1.5
InsurgentRated ★ 1.0
Ode to My FatherRated ★ 1.0
VeteranRated ★ 2.0
TransformersRated ★ 2.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
PunchRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 3.5