Series
Ratings
28
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 2.5
Shaun the SheepRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 2.5
Big Windup!Rated ★ 2.5
Fate/ZeroRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0- K-ON!Rated ★ 3.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 4.0
Secret HealerRated ★ 3.0
Shine or Go CrazyRated ★ 4.0