Titles you rated
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0