Movies
Ratings
280
The World of LoveRated ★ 4.5
Kramer vs. KramerRated ★ 4.5
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 4.0
Lost in TranslationRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
HuntRated ★ 3.5
Welcome to the ClubRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5