Titles you rated
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Movie RoomRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
Fabulous BoysRated ★ 2.5
Blue Spring RideRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5- Banana Actually Season 2Rated ★ 4.0
- SHOWTIME INFINITERated ★ 5.0
- First KissRated ★ 3.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0