Movies
Ratings
30
The Art of SeductionRated ★ 5.0
All for LoveRated ★ 4.5
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 4.5
Like for LikesRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 2.5
Love FictionRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 4.0