Movies
Ratings
1656
Intimate StrangersRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 1.5
SouthpawRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 2.5
Love, LiesRated ★ 2.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 2.0
La maison de HimikoRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
Blades of BloodRated ★ 3.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 1.0
Still WalkingRated ★ 3.5
My DictatorRated ★ 2.0