Titles you rated
 Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5 Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5
 Alien: EarthRated ★ 1.5 Alien: EarthRated ★ 1.5
 KarmaRated ★ 3.5 KarmaRated ★ 3.5
 TriggerRated ★ 1.5 TriggerRated ★ 1.5
 MurderbotRated ★ 2.0 MurderbotRated ★ 2.0
 Shop of the LampRated ★ 3.5 Shop of the LampRated ★ 3.5
 Bridal MaskRated ★ 1.5 Bridal MaskRated ★ 1.5
 MovingRated ★ 2.0 MovingRated ★ 2.0
 Kaiju No.8 Hoshina's Day OffRated ★ 2.0 Kaiju No.8 Hoshina's Day OffRated ★ 2.0
 Severance Season 2Rated ★ 3.5 Severance Season 2Rated ★ 3.5
 Squid Game Season 3Rated ★ 1.0 Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
 Agatha All AlongRated ★ 2.0 Agatha All AlongRated ★ 2.0
 NewtopiaRated ★ 1.5 NewtopiaRated ★ 1.5
 Prison Break Season 1Rated ★ 2.5 Prison Break Season 1Rated ★ 2.5
 The StudioRated ★ 3.5 The StudioRated ★ 3.5
 High CookieRated ★ 1.5 High CookieRated ★ 1.5
 The TyrantRated ★ 2.0 The TyrantRated ★ 2.0
 Squad 38Rated ★ 2.0 Squad 38Rated ★ 2.0
 Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.0 Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.0
 Dark MatterRated ★ 3.5 Dark MatterRated ★ 3.5