Series
Ratings
99
The 8 ShowRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 3.0
DarkRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
DarkRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.5
Mad for Each OtherRated ★ 3.5
Into the NightRated ★ 3.5
Move to HeavenRated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
DraculaRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.5
Alias GraceRated ★ 4.5
A Discovery of WitchesRated ★ 3.5