Titles you rated
The Thirteenth FloorRated ★ 2.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 0.5
The City of Lost ChildrenRated ★ 1.0
Napping PrincessRated ★ 1.0
Patema InvertedRated ★ 1.0
Suspect XRated ★ 3.5
DoubtRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 1.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 0.5
The MasterRated ★ 4.0
The TranslatorsRated ★ 1.5
American BeautyRated ★ 1.0
The Best OfferRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 1.0
Drug WarRated ★ 0.5
Love Me If You DareRated ★ 3.5
Marriage BlueRated ★ 1.0
Good Luck ChuckRated ★ 2.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 1.0