Movies
Ratings
102
GlassesRated ★ 4.5
MaruRated ★ 3.0
Mountain Days with TomRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Morning GloryRated ★ 4.0
Evergreen LoveRated ★ 5.0
April FoolsRated ★ 2.5
Before The Coffee Gets ColdRated ★ 4.5
ExitRated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.5
The Taste of TeaRated ★ 3.5
Pumpkin and MayonnaiseRated ★ 2.5
The HostRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.5
One Million Yen GirlRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0