Series
Ratings
393
Nobody Wants This Season 2Rated ★ 4.0
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.5
WaywardRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Black RabbitRated ★ 5.0
VikingsRated ★ 4.0- VikingsRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 3.5
American PrimevalRated ★ 4.0
The Four SeasonsRated ★ 3.5
The Boring Life of JacquelineRated ★ 3.5
Love & DeathRated ★ 3.0
Succession Season 4Rated ★ 4.5
Succession Season 3Rated ★ 4.5
Succession Season 2Rated ★ 4.5
SuccessionRated ★ 4.5
Scenes from a MarriageRated ★ 4.5
UntamedRated ★ 3.5
Dying for SexRated ★ 4.0