Movies
Ratings
43
Knives OutRated ★ 4.5
Becoming JaneRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Dark ShadowsRated ★ 3.5
A Single ManRated ★ 4.5
Suite FrançaiseRated ★ 3.5
Jane EyreRated ★ 4.0
The Iron LadyRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
Ip Man 3Rated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 4.5
EnchantedRated ★ 4.0