Series
Ratings
114- WATER BOYS2Rated ★ 4.0
Antique: Western Antique Cake ShopRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 4.5
Detective Academy QRated ★ 4.0
Full Metal Panic? FumoffuRated ★ 3.0- Doki Doki Legend Magic Circle Guru GuruRated ★ 4.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 勇者王ガオガイガーRated ★ 3.5
- Dr. Slump: Arale-chanRated ★ 4.0
- The Brave of Gold GoldranRated ★ 4.0
Tales of the BizarreRated ★ 4.0- 爆走兄弟レッツ&ゴー!!Rated ★ 5.0
- The Brave Fighter of Legend Da-GarnRated ★ 3.5
- Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5