Movies
Ratings
12
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
Ruby SparksRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0