Titles you rated
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
YesterdayRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Tune in for LoveRated ★ 3.0
Jesters: The Game ChangersRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.5
The Cat Has Nine LivesRated ★ 3.0
ChungnyeoRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 3.0