Movies
Ratings
235
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
ExtractionRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Fast XRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5