Titles you rated
High KickRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5