Series
Ratings
231- Renai Senryaku KaigiRated ★ 3.5
 One Night MorningRated ★ 3.0 One Night MorningRated ★ 3.0
- Kimi no Koto Dake Mite ItaiRated ★ 3.0
 Talking Nonsense About LoveRated ★ 5.0 Talking Nonsense About LoveRated ★ 5.0
 The StudioRated ★ 4.5 The StudioRated ★ 4.5
 Light of My LionRated ★ 4.0 Light of My LionRated ★ 4.0
 Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0 Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
 Sonny BoyRated ★ 4.0 Sonny BoyRated ★ 4.0
 FleabagRated ★ 5.0 FleabagRated ★ 5.0
 FleabagRated ★ 5.0 FleabagRated ★ 5.0
 Revenged LoveRated ★ 5.0 Revenged LoveRated ★ 5.0
 Gannibal Season 2Rated ★ 2.5 Gannibal Season 2Rated ★ 2.5
 The Best ThingRated ★ 2.0 The Best ThingRated ★ 2.0
 Gannibal Season 1Rated ★ 4.5 Gannibal Season 1Rated ★ 4.5
 The Summer Hikaru DiedRated ★ 5.0 The Summer Hikaru DiedRated ★ 5.0
 Depth of FieldRated ★ 2.5 Depth of FieldRated ★ 2.5
 The Bear Season 3Rated ★ 4.0 The Bear Season 3Rated ★ 4.0
 Narco-SaintsRated ★ 4.0 Narco-SaintsRated ★ 4.0
 Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 4.5 Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 4.5
 ResetRated ★ 3.0 ResetRated ★ 3.0