Titles you rated
The SimpsonsRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 2.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 1.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 0.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 1.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 1.0
Smile AgainRated ★ 1.0
Master of StudyRated ★ 0.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.5