Series
Ratings
67
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Beastars Season 1Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 3.5- Money Heist Season 5Rated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5