Titles you rated
Senior YearRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
WishRated ★ 3.0
Marry My Dead BodyRated ★ 3.0
UnderwaterRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Eternal SummerRated ★ 3.0
The CreatorRated ★ 3.0
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
The MotherRated ★ 2.5
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 3.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5