Series
Ratings
22
You and Everything ElseRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 2.0
Resident EvilRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
The Silent SeaRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 1.0
SignalRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Love AlarmRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5