Movies
Ratings
1785 The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0 The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
 SupermanRated ★ 2.5 SupermanRated ★ 2.5
 Moana 2Rated ★ 3.5 Moana 2Rated ★ 3.5
 No Other ChoiceRated ★ 4.0 No Other ChoiceRated ★ 4.0
 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
 Jurassic World RebirthRated ★ 3.5 Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
 Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5 Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
 The PactRated ★ 2.5 The PactRated ★ 2.5
 Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0 Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
 The Wild RobotRated ★ 3.0 The Wild RobotRated ★ 3.0
 Mickey 17Rated ★ 3.0 Mickey 17Rated ★ 3.0
 The SubstanceRated ★ 4.5 The SubstanceRated ★ 4.5
 12.12: THE DAYRated ★ 3.5 12.12: THE DAYRated ★ 3.5
 HarbinRated ★ 3.0 HarbinRated ★ 3.0
 Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5 Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5
 Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0 Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
 Concrete UtopiaRated ★ 3.5 Concrete UtopiaRated ★ 3.5
 WickedRated ★ 3.0 WickedRated ★ 3.0
 Under ParisRated ★ 2.5 Under ParisRated ★ 2.5