Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
AemaRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 3.5
Friends Season 2Rated ★ 3.5
Friends Season 3Rated ★ 3.5
Friends Season 4Rated ★ 3.5
Friends Season 5Rated ★ 3.5
Friends Season 6Rated ★ 3.5
Friends Season 7Rated ★ 3.5
Friends Season 8Rated ★ 3.5
Friends Season 9Rated ★ 3.0
Friends Season 10Rated ★ 2.0
Apple Cider VinegarRated ★ 3.5- Flower Shop Without a RoseRated ★ 2.0
- すいかRated ★ 5.0
XO, Kitty Season 2Rated ★ 3.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 2.5
Mutual Redemption LoveRated ★ 2.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0