Titles you rated
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
NoahRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0