Titles you rated
LifeRated ★ 0.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 2.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
LeonRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 1.5
The Great BeautyRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 2.0
ChappieRated ★ 3.5
After EarthRated ★ 2.0
Evan AlmightyRated ★ 2.5