Series
Ratings
20
White ChristmasRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 3.0
Heartless CityRated ★ 3.0
Graceful FamilyRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
New HeartRated ★ 5.0
The Prince of TennisRated ★ 3.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 5.0