Movies
Ratings
672
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Perfect NumberRated ★ 3.5
FriendRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 5.0
FireworksRated ★ 4.5
Gantz:ORated ★ 3.5
The Equalizer 3Rated ★ 3.5
The MasterRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 2.5
Se7enRated ★ 4.5