Titles you rated
My MisterRated ★ 4.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
AemaRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Strangers From HellRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5