Titles you rated
JokerRated ★ 5.0
Lady BirdRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Matter of Loaf and DeathRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5