Series
Ratings
65
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Old Miss DiaryRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.5- GokusenRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
RememberRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0