Movies
Ratings
278
Miss & Mrs. CopsRated ★ 5.0
The Perfect DateRated ★ 3.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
Big Fish & BegoniaRated ★ 3.0
Christopher RobinRated ★ 4.0
How to Be SingleRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
JokerRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0