Series
Ratings
54
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
The Rose of VersaillesRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 3.5
Our Dating SimRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Working: What We Do All DayRated ★ 3.0
Love to Hate YouRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
My Brilliant FriendRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Kkondae InternRated ★ 3.5
From Now On, Showtime!Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Semantic ErrorRated ★ 3.5