Series
Ratings
69
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5- BossRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.5