Series
Ratings
115
Years and YearsRated ★ 5.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
One Spring NightRated ★ 4.5
Accidentally in LoveRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
A Little Thing Called First LoveRated ★ 4.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 5.0
My First First Love Season 2Rated ★ 1.5
My First First LoveRated ★ 2.5
Love AlarmRated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Melting Me SoftlyRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0