Titles you rated
After YangRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
BrokerRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
MinariRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0